10 oktober 2014

Uilenhof en Zwaluw Reizen gaan samenwerking aan

Onze locatie wil eigentijds en uitdagend onderwijs bieden aan onze leerlingen. Dat betekent voor onze leerlingen dat we regelmatig met ze naar buiten gaan om in de praktijk te leren.

Dit zgn. buitenschoolse leren is wel eens in de wijk waar de school staat, maar ook in de rest van ons land en zelfs daarbuiten. Door de toename van excursies is er voor gekozen om met een goede en betrouwbare partner het nodige vervoer te regelen. Daarom zal vanaf heden Zwaluw Reizen al onze (dag)excursies gaan verzorgen. Om een mooie aftrap te geven aan deze samenwerking gaat TOT – klas 2.5 op vrijdag 17 oktober een bedrijfsbezoek brengen in Giessen. Nadat dhr. Elshout, directeur van het bedrijf, een en ander heeft verteld over de geschiedenis van het bedrijf en het huidige wagenpark, gaan de leerlingen in groepjes het gehele bedrijfsproces doorlopen. De afdelingen verkoop/marketing, planning en het technisch onderhoud komen allemaal langs.
We wensen alle betrokkenen een mooi bedrijfsbezoek toe!