24 maart 2017

Kangoeroe Wiskunde wedstrijd

Op donderdag en vrijdag 16 en 17 maart puzzelden op onze school 175 leerlingen mee van klas 1 t/m 4. In sommige klassen deed zelfs iedereen mee. Je hoeft niet super goed te zijn in wiskunde om mee te kunnen doen dus iedereen kon zich opgeven. Het is altijd mooi om te zien dat leerlingen die het niet van zichzelf verwachten het toch erg goed doen.

Ook dit jaar waren er weer echte hersenkrakers bij! Voor klas 1 en 2 was er de WisSmart versie, klas 3 en 4 maakten WisBrain en weer deed één van onze leerlingen mee met de WisProf versie.

Omdat in totaal meer dan 4,5 miljoen leerlingen uit landen binnen Europa en zelfs daarbuiten meedoen met deze wedstijd duurt het elk jaar een tijdje voordat de uitslag bekend is. We verwachten dat de prijsuitreiking half juni zal plaatsvinden. Zodra de uitslagen binnen zijn maken we de precieze datum bekent.
Voor elk leerjaar is er een beker en een doos Guylian zeevruchtenbanket. (chocoladebonbons) Voor alle deelnemers is er een leuke verrassing.